De genomineerden voor Red Bull Elektropedia Awards 2016

Traditiegetrouw organiseert Red Bull Elektropedia ‘de Oscars van het Belgische nachtleven’. De Red Bull Elektropedia Awards 2016 staan voor de deur en reiken ook dit jaar prijzen uit aan artiesten, labels, feestconcepten, clubs, enzovoorts. Ook jouw favoriete nieuwsplatform Fuzz Magazine kan (opnieuw) in de prijzen vallen binnen de categorie Best Media.

De jury, die 100 Belgische muziek- en nightlife-professionals telt, selecteert de nominaties zorgvuldig. De grootste kanshebbers om dit jaar met een award naar huis te gaan zijn: Roméo Elvis (6 nominaties), Pomrad (5 nominaties), Sky H1 (5 nominaties), Damso (4 nominaties), Bazart (4 nominaties), Hamza (4 nominaties), Charlotte de Witte (4 nominaties), Netsky (4 nominaties) en DkA (4 nominaties). 

Vorig jaar gingen Oscar and the Wolf (Artist of the Year), STUFF. (Best live act), Dour (Best Festival) en Fuse (Best Club) met de prijzen lopen. Zo'n 20.000 muziekliefhebbers brachten hun stem toen uit. Fuzz Magazine werd vorige keer uitgeroepen tot het beste nieuwsmedium van België, een prijs waarop we nog steeds apetrots zijn en die we met jouw hulp hopen te verlengen.

Vorige maand maakte Red Bull Elektropedia al bekend dat André Brasseur de Belgium: The Vinyl Frontier Achievement Award dit jaar wint. De ontwikkelaars van FruityLoops, ondertussen FL Studio, kaapten al de Vanguard Award weg.

De stembussen zijn geopend tot 10 november. Je kan je stem uitbrengen via awards.redbullelektropedia.be. Hieronder vind je de volledige lijst van genomineerden.

ARTIST OF THE YEAR

  • Bazart
  • Charlotte de Witte
  • Damso
  • DkA
  • Hamza
  • Netsky
  • Pomrad
  • Roméo Elvis
  • SKY H1
  • Stavroz

 

BEST SONG

  • Amelie Lens – Exhale
  • Bazart – Chaos
  • Charlotte de Witte – Weltschmerz
  • Coely ft. DVTCH NORRIS – Don’t Care
  • Damso – Débrouillard
  • Hamza – La sauce
  • Jauz x Netsky – Higher
  • Roméo Elvis x Caballero – Bruxelles arrive
  • SKY H1 – Air
  • Ulysse – Cashmere Guns

 

BEST REMIX

  • Amatorski – Hear Me (Hiele Remix)
  • Bee Mask – Headband (Peter Van Hoesen Remix)
  • David Dorad – Street of Mexico (DkA Remix)
  • Harted – Wander (AMyn Remix)
  • Jacques Brel – Ne me quitte pas (AMyn Remix)
  • Jarreau Vandal – Controlla (Faisal Edit)
  • Lawrence Le Doux – Astre (Walrus Remix)
  • Liesa Van Der Aa – On the Heart (Kassett Remix)
  • Selah Sue – Falling Out (Pomrad Remix)
  • Yellowstraps x Le Motel – Mirror Lake (Lefto Remix)

 

BEST ALBUM

  • Bazart – Echo
  • Compact Disk Dummies – Silver Souls
  • Damso – Batterie faible
  • Dijf Sanders – Moonlit Planetarium
  • GOOSE – What You Need
  • Metrobox – Wanderlust
  • Netsky – 3
  • Pomrad – Knights
  • Roméo Elvis & Le Motel – Morale
  • SKY H1 – Motion

 

BEST PRODUCER

  • AMyn
  • B
  • Charlotte de Witte
  • DkA
  • goldFFinch
  • Hiele
  • Le Motel
  • LTGL
  • Pomrad
  • Stavroz

 

BEST LIVE ACT

  • Bazart
  • DkA
  • GOOSE
  • Netsky
  • Oscar and the Wolf
  • Pomrad
  • Roméo Elvis
  • Soulwax
  • Stavroz
  • STUFF.

 

CHASE AWARD (URBAN)

  • Caballero & JeanJass
  • Coely
  • Damso
  • DVTCH NORRIS
  • Hamza
  • Krisy
  • Pepe
  • Roméo Elvis
  • STIKSTOF
  • Woodie Smalls

 

BEST MC

  • GUS
  • Miyagi
  • Mota
  • Shurakano
  • TLP aka Troubleman

 

BEST LABEL

  • Curle Recordings
  • Deewee
  • Ekster
  • Moodfamily
  • OTB Records
  • Pelican Fly
  • Tangram Records
  • Vlek
  • We Play House Recordings
  • Unday Records

 

BEST PARTY

  • All Eyes On Hip Hop
  • Nächtvøgels
  • Club 45
  • Hush Hush
  • Krankenhaus
  • Lefto PresentsSilo
  • Technoon
  • Under My Garage
  • Vice City

 

BEST (REALLY BIG) PARTY

  • Brüxsel Jardin
  • Deep in House
  • Extrema Noir
  • HERTZ
  • KNTXT
  • Kozzmozz
  • Moodfamily
  • Rampage
  • Roots of Minimal
  • We Are The Future

 

BEST FESTIVAL

  • Bozar Electronic Arts Festival
  • Cirque Magique
  • Couleur Café
  • Dour
  • Extrema Outdoor
  • HORST
  • Listen
  • Paradise City
  • Pukkelpop
  • Tomorrowland

 

BEST RADIO

  • 22tracks
  • Back to Niceness (Bruzz)
  • BAS (Radio Panik)
  • Charlotte de Witte (Studio Brussel)
  • Faisal (Studio Brussel)
  • Lefto (Studio Brussel)
  • Sterrenplaten (Radio Scorpio)
  • Stroom.tv
  • Texture (Urgent)
  • The Word (Bruzz)

 

BEST MEDIA

  • BeatChronic
  • Chase
  • Fuzz Magazine
  • Goûte mes disques
  • Hello Play
  • Poppunt Magazine
  • SLASH9
  • Subbacultcha!
  • The Word
  • What Happens

 

BREAKTHROUGH ARTIST/DJ/PRODUCER/MC

  • Amelie Lens
  • Asa Moto
  • Damso
  • DVTCH NORRIS
  • Hamza
  • Hush Hefner
  • Roméo Elvis
  • SKY H1
  • Tsar B
  • ZwartWerk

 

BREAKTHROUGH PARTY/FESTIVAL/CLUB

  • Club Vaag
  • Extrema Noir
  • Klankstad
  • Klub Goud
  • Kompass
  • Listen
  • OVER TIJD
  • schiev
  • Uzine
  • Voltage

 

MARC MEULEMANS AWARD (GRAPHIC DESIGN)

  • 88888 (OTB Records)
  • Acacio Ortas (samuelspaniel)
  • Corbin Mahieu & Lennart Van den Bossche (Roots of Minimal)
  • Dennis Tyfus (DSR Lines)
  • Julien Kartheuser (ULYSSE)
  • Oli-B (Lefto Presents, Habitat Festival)
  • Ronny & Johny (Horst)
  • Uber & Kosher (The Subs, Black Out)
  • Victor Robyn (Ekster, Brzzvll)
  • Vincent Vrints (OVER TIJD)

 

BELGIUM: THE VINYL FRONTIER AWARD (ARTWORK)

  • de portables – The Killing Horizon (Stijn Anseel)
  • DSR Lines – Analogie van de dageraad (Dennis Tyfus & Jef Cuypers)
  • Eskter – EXO (Victor Robyn)
  • Go March – Go March (Jeffrey Michael Austin & Timothy Helmer)
  • Milan W – Intact (Jozefien Gruyaert & Joke Leonare)
  • Orphan Swords – Weehawken (Yannick Franck)
  • Razen – Endrhymes (Bryan Lewis Saunders & Jeroen Wille)
  • SKY H1 – Motion (SKY H1)
  • Soldier’s Heart – Night by Night (Stef Van Looveren)
  • The Sore Losers – Skydogs (Elzo Durt)

 

BEST VIDEO

  • Baloji – Unité & Litre (Baloji)
  • Caballero & JeanJass – Yessaï (Julien Desmet & François Dubois)
  • Coely ft. DVTCH NORRIS – Don’t Care (Valéry Joseph)
  • GLINTS – Dread (Filip Anthonissen)
  • Go March – The White Lodge (Jaak De Digitale)
  • Mugwump ft. Circlesquare – After They Fall (Sam Kadz)
  • Oscar and the Wolf – The Game (Marie Wynants)
  • STIKSTOF – Ja dan (Gogolplex)
  • SX – Mercury (Benjamin Desmet)
  • Wanderkeit – Elastique (Marie Wynants)

 

BEST PARTY PHOTOGRAPHER

  • Daniil Lavrovski
  • Dimitri Bekaert
  • Jef Van de Veire
  • Leyla Hesna
  • Matthias Maselis (MMs Whiskey Hangover)
  • Philippe Roelants
  • Robin Goossens (kemizz)
  • Sara De Graeve
  • Simon Leloup
  • Vlad Solovov

Coverfoto copyright Red Bull Elektropedia!