Dekmantel lost volledige line-up

Het Amsterdamse Dekmantel Festival kondigde zopas via een videoboodschap hun line-up aan voor de editie van 2018. De eerste vijf dagen van augustus wordt het Amsterdamse Bos opnieuw omgebouwd tot een danstempel voor muziekliefhebbers van over de hele wereld.  

De video is een soort natuurdocu waar we door verschillende landschappen zweven terwijl een vrouwenstem namen als Carl CraigJamie xxFour Tet en vele andere op ons afroept. In totaal zullen er meer dan 100 acts spelen in het Amsterdamse Bos.

Foto door Bart Heemskerk Foto door Bart Heemskerk

Het frisse aan deze editie is de nieuwe stage, de UFO II. Hier kunnen we artiesten verwachten met een donkere en experimentelere sound. Denk maar aan Phase Fatale, DJ Stingray of Samuel Kerridge

De 4-day en 3-day tickets zijn al uitverkocht, maar er komen begin ferbruari nog wat dagtickets aan, hou dus de Facebook-pagina van Dekmantel goed in de gaten! 

Hieronder nog eens alle acts:

A.R.E. Shabaka Hutchings, Hieroglyphic Being & Sarathy Korwar
Alessandro Cortini
An-i
(live)
DJ Bone
Broken English Club
(live)
Bruxas
Call Super
Carista
Carl Craig presents Versus Synthesizer Ensemble
Cashu
Charlotte Bendiks
Clara 3000
Clark presents Death Peak
Dam-Funk
(solo live)
Daniele Baldelli
Daphni
Dazion
(live)
Dekmantel Soundsystem
Detroit In Effect
(live)
Donato Dozzy
DVS1
Ece Özel & Zozo
Elena Colombi
Errorsmith
(live)
Fixmer & McCarthy (live)
Floating Points (dj)
Four Tet (live)
Gesloten Cirkel (live)
Gilb’R & Max Abysmal
Goldie & DJ Randall
– Metalheadz Classics
Halal & Relaxer (live)
Helena Hauff
Identified Patient
Insanlar
Jah Shaka
James Holden & The Animal Spirits
Jamie XX
Jasper Wolff & Maarten Mittendorff
JASSS
Job Sifre
John Maus
John Talabot
Joy Orbison
Juju & Jordash & Shawn Rudiman
(live)
Karen Gwyer (live)
Khidja
Laraaji
Lena Willikens
LSD – Function, Luke Slater & Steve Bicknell
(live)
Mafalda
Mama Snake & Solid Blake
Mariel Ito
Mark Ernestus’ Ndagga Rhythm Force
(live)
Matrixxman
Modeselektor
(dj)
Mount Kimbie (live)
Mr. Scruff
DJ Nobu
Objekt
OKO DJ
Optimo
Or:la
Orbital
(live)
Oscar Mulero
Palmbomen II
(live)
Palms Trax
Pan Daijing
Parrish Smith
Patrick Russell
Phase Fatale
(live)
Phuong-Dan
Powder
Raime
(live)
Randomer
Regis & Veronica Vasicka
Ricardo Villalobos
Rødhåd
Samuel Kerridge
(live)
Sassy J
Selvagem
Shackleton
(live)
Shanti Celeste
Silent Servant
Skatebård
Source Direct & Special Request
Space Dimension Controller
(live)
Stanislav Tolkachev (live)
Steffi
DJ Stingray
Tangerine Dream
Terry & Gyan Riley
The Advent
(90s electro set)
The Bug (ft. Miss Red) (live)
Thundercat
Tim Hecker
Tolouse Low Trax
(live)
Tom Trago
Unit Moebius (live)
Varg (live)
Voiski (live)
Volition Immanent (live)
Woody
Xosar (live)
Yasuaki Shimizu
Young Marco (live)
Yves Tumor